Блок живлення GTL (GTL-400-120) 400W 120mm
Головна
Комп`ютерна техніка, ноутбуки та планшети
Комплектуючі для ПК
Блоки живлення для корпусів
Доступно до замовлення
Термін уточнюється після оформлення
Код:
Артикул:
GTL-400-120
Замовити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
~5 дн.
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
Про товар
Блок живлення 400 Вт, GTL, Black, 120 мм, 2xMolex / 2xSATA / 1x6-pin / 1x4-pin / 1x20+4-pin (GTL-400-120)
Швидкі факти
+5v
7.7а
-12v
1а
sata
2
+12v1
16.5а
+12v2
немає
+12v3
нет
+12v4
немає
+3 3v
5а
Часто купують разом
Блок живлення GAMEMAX 700W (GE-700)