Блок живлення 1stPlayer HA-650AC1 White (ACK-STD-650-WH-EU) 650W
В наявності
Самовивіз у магазині
Код:
68 189
Артикул:
ACK-STD-650-WH-EU
Купити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
уточнюється
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
+5V
20А
-12V
0.3А
SATA
4
+12V1
52А
Надійність
Перевірена якість Chipzone
Часто купують разом
Блок живлення GAMEMAX 700W (GE-700)