Блок живлення DeepCool PF700 (R-PF700D-HA0B-EU) 700W
Головна
Комп`ютерна техніка, ноутбуки та планшети
Комплектуючі для ПК
Блоки живлення для корпусів
Забрати сьогодні
Самовивіз у магазині
Код:
68 330
Артикул:
R-PF700D-HA0B-EU
Купити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
1-2 дні
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
+5V
15А
-12V
0.3А
SATA
6
+12V1
58А
Надійність
Перевірена якість Chipzone
Часто купують разом
Блок живлення GAMEMAX 700W (GE-700)