Блок живлення 1stPlayer PS-700AX (DKPM-BRZ-700-BK-EU) 700W
Головна
Комп`ютерна техніка, ноутбуки та планшети
Комплектуючі для ПК
Блоки живлення для корпусів
В наявності
Самовивіз у магазині
Код:
68 321
Артикул:
DKPM-BRZ-700-BK-EU
Купити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
уточнюється
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
+5V
20А
-12V
0.3А
SATA
6
+12V1
58А
Надійність
Перевірена якість Chipzone
Часто купують разом
Блок живлення GAMEMAX 700W (GE-700)