Блок живлення 1stPlayer PS-650FK (FK-650-BK-EU) 650W
Головна
Комп`ютерна техніка, ноутбуки та планшети
Комплектуючі для ПК
Блоки живлення для корпусів
В наявності
Самовивіз у магазині
Код:
68 312
Артикул:
FK-650-BK-EU
Купити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
уточнюється
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
+5V
15А
-12V
0.3А
SATA
6
+12V1
54А
Надійність
Перевірена якість Chipzone
Часто купують разом
Блок живлення GAMEMAX 700W (GE-700)