Блок живлення 1stPlayer PS-600AX (DKPM-BRZ-600-BK-EU) 600W
Головна
Комп`ютерна техніка, ноутбуки та планшети
Комплектуючі для ПК
Блоки живлення для корпусів
В наявності
Самовивіз у магазині
Код:
68 205
Артикул:
DKPM-BRZ-600-BK-EU
Купити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
уточнюється
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
+5V
20А
-12V
0.3А
SATA
6
+12V1
50А
Надійність
Перевірена якість Chipzone
Часто купують разом
Блок живлення GAMEMAX 700W (GE-700)