Блок живлення 1stPlayer PS-500BS (C1-BS-500-BK-EU) 500W
Головна
Комп`ютерна техніка, ноутбуки та планшети
Комплектуючі для ПК
Блоки живлення для корпусів
Забрати сьогодні
Самовивіз у магазині
Код:
70 728
Артикул:
C1-BS-500-BK-EU
Купити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
1-2 дні
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
+5V
20А
-12V
0.3А
SATA
6
+12V1
41А
Надійність
Перевірена якість Chipzone
Часто купують разом
Блок живлення GAMEMAX 700W (GE-700)