Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 9AH (BAT-12V9AH) AGM
Головна
Джерела живлення й альтернативна енергетика
Акумуляторні батареї
Доступно до замовлення
Термін уточнюється після оформлення
Код:
76 633
Артикул:
BAT-12V9AH
Замовити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
~5 дн.
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
Про товар
Акумуляторна батарея, перезаряджається 12 В, 9 АН для ДБЖ
Швидкі факти
тип акб
agm
тип клем
f2
матеріал корпуса
пластик
color
black
width
65 mm
height
95 mm
length
151 mm
weight
2.5 kg
Часто купують разом