Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 7.5AH (BAT-12V7.5AH) AGM
Головна
Джерела живлення й альтернативна енергетика
Акумуляторні батареї
Доступно до замовлення
Термін уточнюється після оформлення
Код:
75 741
Артикул:
BAT-12V7.5AH
Замовити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
~5 дн.
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
Про товар
Акумуляторна батарея 12 В, 7,5 Аг для ДБЖ
Швидкі факти
тип акб
agm
тип клем
f2
матеріал корпуса
пластик
color
black
width
65 mm
height
93 mm
length
151 mm
weight
2.2 kg
Часто купують разом