Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 4.5AH (BAT-12V4.5AH) AGM
Головна
Джерела живлення й альтернативна енергетика
Акумуляторні батареї
Доступно до замовлення
Термін уточнюється після оформлення
Код:
75 929
Артикул:
BAT-12V4.5AH
Замовити
Купити зараз
Доставка Нова Пошта:
~5 дн.
Опис
Характеристики
Відгуки та питання (0)
Сортування
Про товар
Акумуляторна батарея, перезаряджається 12 В, 4,5 АН для ДБЖ
Швидкі факти
тип акб
agm
тип клем
f1
матеріал корпуса
пластик
color
black
width
70 mm
height
101 mm
length
90 mm
weight
1.47 kg
Часто купують разом